B.I.D. services
kostkaElektromobilita pro města

Očekávaný rozvoj vozidel na elektrický pohon může přispět k řešení některých problémů českých měst a obcí: kvalita ovzduší, ekonomika provozu MHD, řešení dopravní situace ve městech a další. Již dnes řada českých měst testuje vozidla na elektrický pohon, ať už elektrobusy pro městskou hromadnou dopravu či osobní elektromobily. V cestě většímu rozvoji elektromobility však stojí, vedle základního problému spojeného s ekonomikou provozu a možnostmi dobíjení, celá řada bariér, ať už legislativních či provozních, které situaci ztěžují. 

Konference Elektromobilita pro města bude další v řadě tradičních konferencí organizovaných naší společností pro veřejnou správu. Zaměří se zejména na praktické aspekty provozování vozidel na elektrický pohon a sdílení již získaných zkušeností. Cílem je představit zkušenosti s využíváním elektromobilů v hromadné i individuální dopravě, upozornit na problémy a přispět k odstranění bariér, které se v praxi vyskytují. 

Program konference právě připravuje, postupně budeme doplňovat informace o podrobnějším zaměření konference i přednášejících.

Těšíme se na setkání s Vámi,

Marcela Musílková 
manažer konference

Zveme Vás také na seminář Právní aspekty provozování elektromobility, který proběhne dne 14.6.2018


Elektromobilita pro města
Program
Prednasejici
General Information
Fee
Online registration
<<    05 / 2018    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
31
Hlavní partneři:
ČEZ ESCO
Unicorn
ABB

Partner:
Frank Bold

Záštita:
Ministerstvo životního prostředí

Mediální partneři:
MODERNI OBEC Energie 21
Ceská inovace Pro energy nové
Energy-hub Asociace elektromobilového průmyslu
Energetika Euractiv
Pro města a obce