B.I.D. services
kostkaKonference

AKTUALITY:

Ve dnech 13. a 14. června 2018 pořádáme 2 akce o elektromobilitě, které jsou určené zejména pro veřejnou správu. Kromě zajímavých prezetací vesměs o zkušenostech veřejné správy (měst a obcí) s provozováním elektromobility, bude i možnost si některá auta i osobně vyzkoušet nebo alespon prohlédnout. 

 Ukázka elektromobilů různých typů a možnost testovacích jízd:

Tesla S, Tesla X, BMW i3, Volswagen eGolf

 Ukázka městské nabíjecí lampy

Zapůjčí Asociace pro elektromobilitu ČR


Nissan Leaf

užitkový vůz Street Scooter

užitkový Nisann eNV - 200

Zapůjčí ČEZ ESCO, a.s. 

 

Možnost svezení ve svých elektromobilech nabízí i Dopravní podnik Hlavního města Prahy (od 12 hod.) :

VW E-Golf,   BMW i3, Hyundai Ioniq, KIA Soul EV 

Přijdte také na seminář  Právní aspekty provozování elektromobility, který je zejména zaměřen na problematiku zřizování dobíjecích stanic 
      
O NÁS: 

B.I.D services s.r.o. se od r. 2003 věnuje pořádání odborných konferencí a seminářů. Specializujeme se zejména na oblasti energetiky, infrastruktury, financí, veřejného sektoru a legislativy. Naprostou většinu našich konferencí a seminářů organizujeme sami, pro některé význačné akce se však spojujeme s kvalitními partnery, jako jsou oborové asociace či význačné firmy z příslušného sektoru. 

Naše akce otevírají prostor k výměně informací a diskusi na nejvyšší úrovni mezi zástupci vybraných odvětví, veřejných organizací a soukromého sektoru. Velkou část našeho portfolia tvoří mezinárodní konference, jichž se účastní význační odborníci a vlivné osobnosti z celého světa.

Na českém a slovenském trhu patříme k význačným a zavedeným společnostem s ročním portfoliem třiceti až čtyřiceti akcí, z nichž většina si již získala dobrý zvuk. Archiv konferencí je naší nejlepší vizitkou.

Pro přístup ke sborníkům prosím zadejte svůj kód a odešlete.

<<    12 / 2017    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Upcoming