B.I.D. services
kostkaKonference


B.I.D services s.r.o.
se od r. 2003 věnuje pořádání odborných konferencí a seminářů. Specializujeme se zejména na oblasti energetiky, infrastruktury, financí, veřejného sektoru a legislativy. Naprostou většinu našich konferencí a seminářů organizujeme sami, pro některé význačné akce se však spojujeme s kvalitními partnery, jako jsou oborové asociace či význačné firmy z příslušného sektoru. 

Naše akce otevírají prostor k výměně informací a diskusi na nejvyšší úrovni mezi zástupci vybraných odvětví, veřejných organizací a soukromého sektoru. Velkou část našeho portfolia tvoří mezinárodní konference, jichž se účastní význační odborníci a vlivné osobnosti z celého světa.

Na českém a slovenském trhu patříme k význačným a zavedeným společnostem s ročním portfoliem třiceti až čtyřiceti akcí, z nichž většina si již získala dobrý zvuk. Archiv konferencí je naší nejlepší vizitkou.

         

Naše konference na video záznamech. Objednejte si přístup v sekci Archiv.

Pokud se nemůžete zúčastnit námi organizované konference a zároveň nechcete o informace z akce přijít, využijte možnosti si objednat konferenční sborník v elektronické formě (videoprezentace) z jakékoli naší akce! Objednat si přístup k videoprezentacím je možné přes Archiv a jednotlivé konference.

Pro přístup ke sborníkům prosím zadejte svůj kód a odešlete.

<<    02 / 2018    >>
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Upcoming
Energetický management pro veřejnou správu
Nákup energie v organizacích veřejné správy
Financování vodárenské infrastruktury 2018
Komunální odpad 2024+, cesta k oběhovému hospodářství