Evropské strukturální a investiční fondy 2014-2020
audioprezentace + PDF soubory 1000,- Kč

úterý
16.02.2016
Magistrát hlavního města Prahy
 

Evropské fondy jsou v ČR historicky nejbohatším grantovým schématem a zasahují do všech oblastí ekonomiky i veřejného sektoru. Často se setkávají s kritikou – vytýká se jim složitost, přehnaná administrativní náročnost, byrokratické rozhodován, duplicitní kontroly, které si často protiřečí a v neposlední řadě také nový monitorovací systém 2014+. 

Nové programovací období se o více než rok zpozdilo, první výzvy byly vyhlášeny až ve druhé polovině roku 2015. Jisté je, že nebudou zdaleka tak bohaté jako dosud. Česká republika se potýká v oblasti dotací s vážnými problémy, které si přenesla z minulých let. Na vině jsou hlavně administrativní chyby, legislativní a byrokratická nepřehlednost a nedostatky v projektech.

Jak se mění Operační programy pro další období? Budou jednodušší? Kdo má šanci se o evropské dotace nadále ucházet? Mění se zásadně podmínky? Zjednoduší se administrace? Jak se bránit nebezpečí vracení dotací? Jak se mění toky peněz a jaký to bude mít dopad na projekty? Tato témata budou zodpovězena na konferenci Evropské strukturální a investiční fondy 2014-2020.

Na setkání s Vámi se těší za společnost B.I.D. services,

Helena Sochrová

manažer konference

NAŠE NOVOROČNÍ NABÍDKA:

ZAREGISTRUJTE SE NA 2 A VÍCE KONFERENCÍ A ZÍSKEJTE NA VŠECHNY SLEVU 15 %

Program
Partneři konference
  • Magistrát Hlavního Města Prahy
  • Edumenu
  • TZB - info
Newsletter
Nepropásněte žádnou zajímavou konferenci. Přihlašte se a my vám budeme posílat plánované konference na váš email