Seminář - Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
Sborník
Kompletní video záznam ze semináře + PDF podklady:O 1650,- Kč
PDF podklady: 500,- Kč

pondělí
25.05.2015
Novotného lávka - ČSVTS
 

Evropské fondy jsou v ČR historicky nejbohatším grantovým schématem a zasahují do všech oblastí ekonomiky i veřejného sektoru. Od začátku se ale setkávají s kritikou – vytýká se jim hlavně složitost, přehnaná administrativní náročnost, byrokratické rozhodování atd. Přesto byly již vyčerpány miliardy korun a byly podpořeny tisíce projektů nejrůznějších typů.

Nové programovací období je již o jeden rok zpožděno, první výzvy budou vyhlášeny až v roce 2015. Je jisté, že nebudou zdaleka tak bohaté jako dosud. Česká republika se potýká v oblasti dotací s vážnými problémy, které si přenesla z minulých let. Na vině jsou hlavně administrativní chyby, legislativní a byrokratická nepřehlednost a nedostatky v projektech.

Seminář k Operačnímu programu Výzku, vývoj, vzdělávání vám přiblíží novou podobu programu, představí jednotlivé prioritní osy, změny oproti minulému období a budou zveřejněny první výzvy.

Za tým společnosti B.I.D. services, s. r. o.

Helena Sochrová

manažerka semináře

helena.sochrova@bidservices.cz

+420 737 461 336

Program
Partneři konference
  • Asistenční centrum
Newsletter
Nepropásněte žádnou zajímavou konferenci. Přihlašte se a my vám budeme posílat plánované konference na váš email
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Allweb" Insert the code below on: https://www.bids.cz/cz ----------------------------------------------------------------------------------------------