Candela 2020 - veřejné osvětlení
středa
04.03.2020
Paspův sál, Nádražní 84, Praha 5
 

9. pokračování konference Candela. Opět po roce probereme palčivá témata ve veřejném osvětlení. Řekneme si jak se po roce situace posunula. Jak vypadají parametry doptačního programu Efekt pro následující období 2022 - 2026.

Podíváme se na to zda se něco událo v rámci diskutovaného tématu nutných dotací pro kabeláž a stožáry (nejen svítidla) a zda-li se přístup státu alespoň trochu změnil a stal se komplexnějším, jak zástupci měst a obcí na letošním ročníku požadovali.

Zeptáme se státní správy zda-li se konečně rýsuje možnost pro města a obce čerpat dotace na celou světelnou soustavu VO (kabely- stožáry - svítidla).  

Podíváme se po roce do Hrusic, jak dopadla instalace "biodynamické" soustavy veřejného osvětlení, kterou zde  pořídila společnost ENSTORE a zda je ještě používána obcí nebo se obec rozhodla odstoupit od smlouvy? 

Podíváme se i do dalších měst obcí, podíváme se i na povedené instalace jak z hlediska bezpečnosti, tak z hlediska úspor.  

Budeme také mluvit o rušivém světle v obci, podímváme se jakým způsobem média komunikují "nebezpečí" modré složky. 

Jana Krupičková
Conference Project Manager

+420 734 576 652
jana.krupickova@bids.cz
Program
Newsletter
Nepropásněte žádnou zajímavou konferenci. Přihlašte se a my vám budeme posílat plánované konference na váš email
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Allweb" Insert the code below on: https://www.bids.cz/cz ----------------------------------------------------------------------------------------------