Kyberbezpečnost v síťových odvětvích
čtvrtek
10.10.2019
Hotel Olympik, Praha
 

Ochrana a bezpečnost moderních počítačových a informačních systémů je v posledních letech ohrožena nejen již dlouho známými virovými infekcemi, ale i cílenými hackerskými útoky a hybridními hrozbami. 

Síťová odvětví a utility jsou z tohoto hlediska zvláště zranitelnými cíli, proto je třeba těmto hrozbám věnovat zvýšenou pozornost.
Podle průzkumu společnosti PwC se nejméně 80 % evropských firem za poslední rok stalo terčem alespoň jednoho kybernetického útoku.
Podle Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost se v ČR uskutečnilo v posledním roce asi 100 kyberútoků měsíčně.             
V roce 2017 kybernetický útok ochromil většinu londýnských nemocnic a částečně paralyzoval jejich provoz. 
Ochrana ICT systémů se stala prioritní záležitostí institucí a firem v síťových odvětvích a bezpochyby i v celé kritické infrastruktuře.   
Program
Newsletter
Nepropásněte žádnou zajímavou konferenci. Přihlašte se a my vám budeme posílat plánované konference na váš email
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Allweb" Insert the code below on: https://www.bids.cz/cz ----------------------------------------------------------------------------------------------