Městské teplárny - modernizace a optimalizace dodávek tepla do měst
čtvrtek
10.10.2019
Praha, hotel Olympik
 

Konference bude reagovat na dva aktuální problémy teplárenství a komunální energetiky – budoucí emisní limity pro teplárny a možnosti řešení této situace formou modernizace a renovace zařízení. Dalším velkým tématem je problém dodávek tepla ve městech – odpojování od CZT a možnosti získávání ekonomicky výhodnějších dodávek tepla pro města. 

Hlavní témata: 

  • Emisní limity a dopady do komunální energetiky
  • Energy contracting / modely financování projektů v komunální energetice
  • Financování projektů v komunální energetice
  • Problematika odpojování od CZT
  • Právní aspekty organizace VŘ a výběru strategického partnera pro EC
  • Hledání ekonomicky nejvýhodnějších řešení pro dodávky tepla do měst (remunicipalizace, hledání nových dodavatelů atd.) 

Program
Ing. Jaroslav Jakubes
ENACO - Energy Consulting
Managing Director

Moderátor konference - v jednání

Absolvoval v roce 1993 elektrotechnickou fakultu Západočeské Univerzity v Plzni v oboru Elektroenergetika se specializací na přenos a rozvod elektrické energie a v roce 1996 obor Technická ekologie na téže fakultě. Od roku 1996 se věnuje poradenství v energetice se specializací na obnovitelné zdroje energie a od roku 2002 je energetickým specialistou s osvědčením MPO. Od roku 2007 se intenzivně věnuje technickému poradenství v sektoru obnovitelných zdrojů (technické due-diligence, technický dozor, energetické audity, vyhodnocení provozu, expertní posudky, finanční analýzy). Za tuto dobu řídil konzultační činnosti pro fotovoltaické elektrárny o kumulovaném  výkonu přes 1100 MWp v ČR, na Slovensku, Bulharsku, Rumunsku, Maďarsku, Itálii, USA, Japonsku a Chile, větrné parky o kumulovaném výkonu téměř 300 MWp v ČR a Polsku a řadu projektů malých vodních elektráren a bioplynových stanic.

Poplatky
Registrační poplatek pro veřejnou správu 2900Kč
Registrační poplatek pro soukromý sektor 5500Kč
Newsletter
Nepropásněte žádnou zajímavou konferenci. Přihlašte se a my vám budeme posílat plánované konference na váš email
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Allweb" Insert the code below on: https://www.bids.cz/cz ----------------------------------------------------------------------------------------------