Nákup energie v organizacích veřejné správy, Praha
9:00 - 15:00 hod
04.06.2020
Přidejte si konferenci do kalendáře.
 
Praha, hotel Botanique
 

Seminář o optimalizaci nákupu energie v organizacích veřejné správy. Dobrá nákupní metoda, obezřetná přípava veřejné zakázky v souladu se zákonem o veřejných zakázkách, dobře nastavené smluvní vztahy s dodavateli energií. To vše může přinést nemalou finanční úsporu. 

Seminář nabídne komplexní pohled na nákup energií ve veřejné správě, který kombinuje praktické zkušenosti zástupců veřejné správy s informacemi od odborníků. 

Za tým společnosti B.I.D. services, 

Vás zve

Marcela Musílková 

Mgr. Marcela Musílková
ředitelka divize konferencí

+420 737 130 932
marcela.musilkova@bids.cz
Program

Dobrá příprava před nákupem je základ - analýza odběrních míst, optimalizace nastavení odběrového diagramu.

Je absolventkou ZČU Plzeň, obor elektroenergetika. Od roku 2003 působila ve společnosti ČEZ, a.s., kde začínala jako technik jakosti paliv a dále působila v oddělení nákupu fosilních paliv. Ve své kompetenci měla centrální nákup biomasy pro elektrárny společnosti ČEZ. Od 10/2018 působí v Mělníku jako energetický manažer. Ráda sportuje, věnuje se mimoškolním aktivitám dětí v místě bydliště

Energetický management jako základ pro správné nastavení parametrů nákupu. Optimalizace odběrných míst, odběrového diagramu.

Situace na energetickém trhu - jak ovlivňuje nákupní strategii

David Kučera byl jmenován na post generálního sekretáře Energetické burzy Praha v roce 2012.  S obchodováním s elektřinou má dlouholeté zkušenosti, které získal na postu finančního ředitele a člena představenstva švýcarské společnosti Atel Energy AG (původně Entrade AG), kde pracoval od května 2000, tj. prakticky od založení této společnosti. Před nástupem do Entrade/Atel Energy AG pracoval ve společnosti Patria Finance, a.s. v oddělení Corporate Finance. Je absolventem ČVUT – fakulty elektroinženýrské a Clemson University v USA, odkud si odnesl titul MBA. Kromě mateřského jazyka hovoří plynně anglicky, částečně německy a rusky.  

Partneři konference
  • PXE
  • Amper Market as
  • MODERNI OBEC
  • Echo24
  • Energie 21
  • Pro energy nové
  • TZB - info
  • Pro města a obce
Obecné informace

Adresa místa konání semináře:

Hotel Botanique
Sokolovská 11
Praha 8

mapa zde 

E-mail:jurysinnprague@jurysinns.com

telefon:+420 226 222 600

www.jurysinnprague.com/cz

Doprava:

Hotel se nachází přímo naproti stanici metra a tramvaje
Metro trasa B,C – stanice Florenc
Tramvaj 3,8,24

Parkování v hotelových garážích je možné, a to za sníženou cenu pro účastníky konference tj. 350 Kč/den - omezená kapacita, doporučujeme informovat se předem a místo rezervovat. 

Parkování v okolí hotelu je velmi problematické - několik možností parkovacího stání je např. u Autobusového nádraží Florenc, v podjezdu pod magistrálou (Sokolovská ulice  směrem k ulici Na poříčí ), případně větší parkoviště u Hlavního nádraží  

Newsletter
Nepropásněte žádnou zajímavou konferenci. Přihlašte se a my vám budeme posílat plánované konference na váš email