Nákup energie v organizacích veřejné správy
14.10.2020
Přidejte si konferenci do kalendáře.
 
Praha, hotel International Prague
Praha, hotel International Prague

Seminář o optimalizaci nákupu energie v organizacích veřejné správy. Dobrá nákupní metoda, obezřetná přípava veřejné zakázky v souladu se zákonem o veřejných zakázkách, dobře nastavené smluvní vztahy s dodavateli energií - to vše může přinést nemalou finanční úsporu. 

Seminář nabídne komplexní pohled na nákup energií ve veřejné správě, který kombinuje praktické zkušenosti zástupců veřejné správy s informacemi od odborníků.

Za tým společnosti B.I.D. services, 

Vás zve

Marcela Musílková 

  

TENTOKRÁT DISKUSNÍ ODPOLEDNE A ŽIVÝ ON-LINE PŘENOS DO VAŠÍ KANCELÁŘE!

Letošní seminář bude zaměřen hlavně na sdílení zkušeností, kromě dopoledního klasického programu prezentací nabízíme odpolední diskusní odpoledne formou Speed Dating  - v menších skupinách účastníků budete mít možnost dopodrobna rozebrat s přednášejícími i mezi s sebou vše, co Vás zajímá. 

Dopolední program můžete sledovat také v přímém přenosu třeba ze své kanceláře. 

Seriál webinářů Nákup energie v organizacích veřejné správy - více jak 10 hodin informací o tom jak dobře nakoupit: jak funguje energetický trh, jak vypsat dobrou veřejnou zakázku, varianty nákupu a jejich specifika, včetně zkušeností organizací veřejné správy. Potřebujete-li informace o tom jak dobře nakoupit podrobně, od A do Z pořiďte si náš webinářový seriál - spolu se seminářem nyní výhodněji.

Mgr. Marcela Musílková
Ředitelka divize konferencí

+420 737 130 932
marcela.musilkova@bids.cz
Program

Moderuje:

Ukončil doktorandské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze, na katedře Ekonomiky životního prostředí v roce 2006. V letech 2011- 2020 pracoval jako energetický manažer města Litoměřice. Má praxi v oboru municipální energetiky od roku 2004, publikuje články, podílí se na řešení národních i mezinárodních projektů v oblasti udržitelné energetiky např. projekty ProgRESsHEAT (role OZE v CZT měst), SCORE (rozvoj komunitních OZE), STARDUST (renovace brownfieldů na ekologické a nízkoenergetické čtvrtě), INNOVATE (inovativní formy financování úspor v bytovém sektoru). Je členem Výboru pro udržitelnou energetiku při Radě vlády pro udržitelný rozvoj. Od roku 2018 vykonává funkci předsedy Sdružení energetických manažerů měst a obcí. 

Aktuální situace na energetickém trhu

David Kučera byl jmenován na post generálního sekretáře Energetické burzy Praha v roce 2012.  S obchodováním s elektřinou má dlouholeté zkušenosti, které získal na postu finančního ředitele a člena představenstva švýcarské společnosti Atel Energy AG (původně Entrade AG), kde pracoval od května 2000, tj. prakticky od založení této společnosti. Před nástupem do Entrade/Atel Energy AG pracoval ve společnosti Patria Finance, a.s. v oddělení Corporate Finance. Je absolventem ČVUT – fakulty elektroinženýrské a Clemson University v USA, odkud si odnesl titul MBA. Kromě mateřského jazyka hovoří plynně anglicky, částečně německy a rusky.  

Aktuální situace na energetickém trhu

Vystudoval obchodní fakultu VŠE, obor zahraniční obchod, dále absolvoval řadu kurzů a stáží v ČR i zahraničí (AEM, London Business School). V letech 1990–2003 pracoval ve vedoucích pozicích pro globální společnosti v oblasti marketingu a podnikového poradenství (DDB, Ernst & Young), následně ve vlastní poradenské společnosti Brain Logistics zaměřené na oblast podnikových akvizic a dotací. V roce 2011 spoluzaložil společnost Amper Market, a.s., ve které je členem představenstva odpovědným za oblast obchodu. Tuto společnost také zastupuje v Asociaci energetických manažerů a Česko-německé obchodní a průmyslové komoře. Je specialistou AMSP pro oblast energetiky. 

Zakázky na nákup energie ve veřejné správě z pohledu obchodníka

Karel Plzák má dlouholeté zkušenosti s obchodováním s elektřinou. Působí ve společnosti Amper Market od jejího samotného založení v roce 2011, kde začínal jako obchodník a následně se zaměřil na veřejný sektor. Za dobu svého působení v Amper Market se aktivně a s velkou mírou úspěšnosti zúčastnil téměř tisíce veřejných zakázek na dodávku komodit od těch nejmenších po tu absolutně v České republice největší. Je absolventem magisterského studia na Vysoké škole ekonomické a manažerské fakulty ESMA Barcelona, odkud si odnesl titul MBA. Rád sportuje a ve volném čase se věnuje technice a automobilovému sportu.

Zákon o zadávání veřejných zakázek, odběratelsko-dodavatelské vztahy - pohled právníka

Anna Francová je advokátkou v advokátní kanceláři Frank Bold Advokáti, kde je členkou specializovaného týmu zaměřeného na energetické právo. Pomáhá desítkám subjektů z oblasti obnovitelných zdrojů a brání klienty proti nesprávnému či nezákonnému postupu kontrolního orgánu, ať už Státní energetické inspekce, nebo Energetického úřadu. Je také autorkou nebo spoluautorkou více než desítky právních analýz v oblasti energetiky. Dále se věnuje převodům nemovitostí, smluvnímu právu a právnímu poradenství v korporátních věcech.  

Zkušenosti z praxe organizací veřejné správy
Mgr. Marta Dufková
Hlavní město Praha
ředitelka odboru veřejných zakázek

Veřejná zakázka na nákup energie pro hlavní město Praha

Ing. Vít Venhoda
Karlovarský kraj
vedoucí oddělení EVVO a energetiky

Karlovarský kraj nakupuje elektřinu a plyn pro krajské organizace i obce kraje - vyplatí se to?

Karlovarský kraj realizoval společný nákup pro krajské organizace a dále obce Karlovarského kraje a jejich organizace. Společný nákup pro takto velký počet subjektů má svá specifika, vyplatí se ?

Ing. Jaroslav Andrle
Město Pelhřimov
odbor hospodářský

Zkušenosti z Pelhřimova - nákup s postupnou fixací cen

13.00 hod. Oběd
13.45 - 15.30 hod. Odpolední diskuze ve skupinkách formou Speed Dating
Partneři konference
  • PXE
  • Amper Market as
  • MODERNI OBEC
  • Energie 21
  • Pro energy nové
  • TZB - info
  • Komunální ekologie
  • Průmyslová ekologie
  • Euractiv
Poplatky
Základní poplatek pro veřejnou správu 2900Kč
Základní poplatek pro soukromý sektor 4300Kč
Právnické osoby ve 100 % vlastnictví veřejné správy 3300Kč
On-line přenos semináře bez účasti na akci (pouze dopolední část) veřejná správa 1900Kč
On-line přenos semináře bez účasti na akci (pouze dopolední část) soukromý sektor 2900Kč
On-line přenos semináře bez účasti na akci (pouze dopolední část) právnické osoby 100% vlastněné veřejnou správou 2400Kč
Seminář Novela zákona o hospodaření s energií 22.9.2020 poplatek pro veřejnou správu 2900Kč
Seriál webinářů Nákup energie v organizacích veřejné správy ze záznamu 1000Kč
Sleva pro 2 a více účastníků z jedné organizace 10%
Sleva 15 % při současné registraci na 2 semináře (14.10. a 22.9.) nelze kombinovat s množstevní slevou 15%
Newsletter
Nepropásněte žádnou zajímavou konferenci. Přihlašte se a my vám budeme posílat plánované konference na váš email